OnliNe/OfFliNE

Únor 2007

evanescence-členové

11. února 2007 v 14:08 slavné osobnosti

členové:

Amy Lee

Jméno: Amy Lynn Lee
Narozeniny: 13. prosince (narozena roku 1981)
Narozena: Sagittarius Birthplace: Riverside, CA
Vyrůstala v: Arkansasu-Little rock
Teď žije v: Los Angeles, CA
Rodiče: John & Sara
Sourozenci: Brother Robbie (9 let), sisters Carrie (14 let) and Laurie (12 let)
Vlasy: Světle hnědé (teď černé)
Oči: Přírodně zelené, ale někdy nosí modré kontaktní čočky
Stav: svobodná, po více než rok dlouhém vztahu se rozešla s Shaunem Morganem (Seether)

William Boyd

Jméno: William Boyd
Narozeniny: 27. dubna
Vlasy: zrzavé
Sourozenci: sestra Kendra
Na co hraje: bicí a na basovou kytaru
Byl členem skupiny: Lucky Farther Brown and The Visitors
Nyní už je Will bývalým členem skupiny, nahradil ho Tim McCord.
Click to view full size image
Rocky Gray
Jméno: William Rocky Gray
Narozeniny: 2. července
Vlasy: tmavě hnědé
Vztahy: je právě ženatý
Spolunapsal píseň: Tourniquet
Byl členem skupiny: Living Sacrifice
Click to view full size image :)
John LeCompt
Jméno: John LeCompt
Narozeniny: 3. března
Vlasy: tmavě hnědé
Vztahy: je ženatý, má dceru Bethanie
Sourozenci: bratr Jimmy
Napsal píseň: Forever Gone Forever You
Terry Balsamo
Jméno: Terry Balsamo
Vlasy: tmavě hnědé s dready
Byl členem skupiny: Cold, ale připojil se k Evanescence aby je doplnil na turné
adresa na Amy Lee
Tak, tady je adresa na Amy Lee, samozřejmě ne přímo na ni, znáte to:) Amy Lee
c/o Wind-up Records
72 Madison Ave
New York NY 10016

tady je popis a foto

5. února 2007 v 20:40 zoufalé manželky

Zoufalé manželky*

Zoufalé Manželky:-)

Ulice Wisteria Lane, někde v americkém předměstí. Idylu ulice naruší sebevražda Mary Alice Young (Brenda Strong). Sousedé a přítelkyně Mary Alice jsou v šoku. Každý si klade otázku, proč to udělala. Jelikož všichni jsou přesvědčeni, že žila ve spokojeném rodinném životě se svým synem Zachem (Cody Kasch) a manželem Paulem (Mark Moses). Krátce po její smrti objeví její přítelkyně dopis, který Mary Alice dostala v den její smrti. A rozhodnou se "tajemnému" obsahu tohoto dopisu přijít na kloub. Susan Mayer (Teri Hatcher) po tom, co se s ní její muž před rokem rozvedl, kvůli své sekretářce, neměla žádný vztah. Na pohřebni hostině Mary Alice se Susan seznámí s novým sousedem Mikem Delfinem (James Denton). Bohužel tento atraktivní instalatér se nelíbí jenom Susan, ale také Edie Britt (Nicollette Sheridan). A časem se ukáže, že Mike není jen obyčejný instalatér. Takovéhle problémy Lynette Scavo (Felicity Huffman) už má za sebou. Během 6 let přivedla na svět 4 potomky. Dříve byla velmi cílevědomá a v práci slavila jeden úspěch za druhým, pak ale poznala svého nynějšího muže Toma Scava (Doug Savant) a pracovní shon vyměnila za péči o rodinu. Již šest let se pořádně celou noc nevyspala a musí zvladat své hyperaktivní chlapce, které jsou schopni v domě během 5. minut vše převrátit vzhůru nohama. Zatim co u rodiny Scavových je vše chaotické, u Van De Kampových má vše své místo. O to se stará Bree (Marcia Cross) se svým perfekcionalismem, kterým zbytek rodiny dohaní někdy až k šílenství. Její muž Rex Van De Kamp (Steven Culp) má už Bree přehnané "dokonalosti" dost a snaží se to řešit po svém. Také Gabriell Solis (Eva Longoria) žije v nešťastném manželství. Bezpochyby její manžel Carlos (Ricardo Antonio) je nejlepším zákazníkem v klenotnictví, ale přeci jenom zlato a diamanty ke šťastnému manželství nestačí. Carlos je velmi úspěšný Businessman a většinu času tráví v práci. A proto si Gabriell najde rozptýlení v 17letém zahradníkovi Johnovi (Jesse Metcalfe). Tento poměr zatím uspěšně tají, ale nebude to tvrat dlouho . . . . .

cool olsenky

5. února 2007 v 20:30 Olsenky

Olsenky:-)

Navrhlý nábytek olsenkami!!

Dům Olsenek

Moda Olsenek


naše gilmorova děvčata

5. února 2007 v 20:27 gilmorova děvčata

Gilmorova devčata:-)

Rodinka:-)

Ze stranek:www.Gilmorovadevcata.unas.cz | Gilmorova devčata:-)
www.gilmorovadevcata.unas.cz

Tricka

28.4.2006 11:12 | Ze stranek... | Gilmorova devčata:-)
Trička Gilmorek...

Gilmorova devcata

9.4.2006 09:54 | Snovicka.Renata | Gilmorova devčata:-)
Seriál Gilmorova děvčata vypráví příběh matky a dcery,které žijí spolu v půvabném mětečku Stars Hollow v Connecticutu.Mají mnoho přátel,lásek,úspěchů ale také problémů,se kterými si vždy s humorem poradí.Je to vlastně příběh jakoby ze života...Navíc se ve Stars Hollow nic neututlá,a tak vše,co se stane,je záležitost celého městečka - vidí si takříkajíc do talíře.Dá se dokonce říci,že tam žijí jako v rodině...zkrátka každý ví o všem...co se jen šustne...
GILMOROVA DĚVČATA
Rory (Alexis Bledel) a Lorelai (Lauren Graham) Gilmorovými se vydáte do malého města ve státe Connecticut, které je obydlené zvláštní směsicí laskavých lidí. Dvaatřicetiletá Lorelai se už několikrát v životě spálila a teď se snaží co nejlépe postarat o svou dospívající dceru Rory. Mezi nimi však není jen vztah matky a dcery, jsou to také nejlepší přítelkyně. Vyzařuje z nich pohoda, a proto je mají lidé v městečku rádi. Rory se svou kamarádkou Lane Kim (Keiko Agena) jsou premiantkami místní střední školy. I Lorelei má svou nejlepší přítelkyni, je jí nemotorná Sookie (Melissa McCarthy), jinak geniální kuchařka.
Alexis Bledel
Alexis Bledel se narodila 16. září 1982 v Houstnu, v Texasu. Když jí bylo osm let, rodiče ji přihlásili do místního divadla, kde učinkovala v inscenacích Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Později šla na Lutheránskou střední školu Svatého Marka. Jako 16 ti letá dostala přihlášku na konkurz do modelingové agentury pořádající místní promenádní show. Všimli si jí větší společnosti a tím odstartovala její skutečná kariéra. Po maturitě na střední škole se zapsala na New Yorkskou univerzitu, kterou první rok dokončila jako herečka. Přes svoji agenturu se seznámila se současným manažerem, který ji začal posílat na přehlídky po celé Americe, kde pracovala a uplatňovala svůj talent.Alexiina velká pauza v kariéře modelky přišla, když se v N.Y. přihlásila do konkurzu na TV seriál Gilmorova děvčata. Režosér ji ihned vyslal do L.A. kde o ní s úsměvem na tváři říkají: " Všichni jsme se do ní zamilovali, je úžasná." Nikdy nehrála v žádném seriálu, a tak pro ni role v seriálu byla současně experimentem, kterým chtěla mládeži ukázat život teenagera bez alkoholu a drog. Pilotní film k seriálu byl natočen v Torontu a první epizodu obyvatelé Ameriky mohli shlédnout uz 5. října roku 2000. Když zrovna Alexis nepracuje, ráda čte, fotografuje, poslouchá muziku, chodí do kina a tráví čas s rodinou.
Lauren Graham
Lauren Graham se narodila v havajském Honolulu. Její matka se jí vzdala už v pěti letech, kdy dala přednost pěvecké kariéře. Od té doby Lauren vychovával pouze otec. Původně chtěla být profesionální žokejkou, bohužel však příliš vyrostla. Se svými 175 centimetry je poměrně dost vysoká i na herečku. Po ukončení bakalářského studia angličtiny v New Yorku pokračovala na fakultě herectví na metodistické univerzitě v texaském Dallasu. Herecké štěstí však odešla hledat přímo do Los Angeles. Televizní debut si konečně odbyla v lednu 1996 v show 3rd Rock from the Sun, poté se objevila v řadě epizodních rolí (pár desítek). Opravdový herecký úspěch jí však přinesl až seriál Gilmorova děvčata - za roli Lorelei získala v srpnu 2001 cenu Family Awards.

Co je to vlastně Gothic??

5. února 2007 v 20:23 Krvavé obrázky

Co je to vlastně Gothic??

Gothic... toto slovo pro mně znamená strašně moc věcí.. celej můj život, to co nejvíc miluju. Do gothiky patří nejen styl oblíkání, ale taky to, co posloucháme za hudbu a jak přemýšlíme...
Naprosto souhlasím s tím, co o gothice napsala Dryu Lurgan ..... lidé mají různé představy o tomto "stylu života" .... někteří normální lidé nás považují za satanisty, ale já znám snad jediného goth co uctívá satana... já satanistka nejsem! Ani nebudu... teda myslím... Neuctívám nic... žádné náboženství ani nic takovýho....
Jinak jak gothik/gothička vypadá .... většinou nosí černé oblečení (korzety, sukně, šaty, ...), světlý make-up, černé linky a řasenku, černý lak na nehty, někdy i černá,rudá nebo nějaká tmavá rtěnka... jinak nějaký doplňky třeba síťovaný návleky na ruce i na nohy, náramky s hrotama, přívěsky na krk... boty jsou různý já dávám přednost černobílým teniskám nebo steelkám. Je toho samozdřejmě víc, ale ne každý gothic musí vypadat takhle (Hodně to taky záleží na rodičích a i na penězích... gothic oblečení bývá bohužel celkem drahý a celkem špatně se dá sehnat, ale kdo hledá najde =)
Goth nepatří zrovna moc mezi pomluvačný lidi... nebo mezi lidi, co soudí podle vzhledu. Většina ani neřeší reakce některých "normálních lidí" na náš styl. Prostě nosíme to, co se nám líbí a chovámne se tak, jak se nám to líbí a jestli se to někomu nelíbí tak je to jeho problém... to je čistě můj názor. G se taky strašně rádi dívají na horory nebo na takové ty "depresivní, tajemné, strašidelné, krvavé, brutální" obrázky. Někteří G. trpí depresemi, já osobně depresemi moc netrpím no i když občas sem prostě uplně někde... . Ale na druhou stranu někteří goth jsou veselí, většinou mají dobrou náladu.... Já jsem něco mezi tím... pesimista i optimista.... dobrá i špatná nálada.... =I
Do gothic hudby patří např. kypely Nightwish, Leaves´ Eyes (symfonický gotic metal), Within Tempation, Evanescence (gothic rock..) a další. Nebo gothici poslouchají deth metal, black metal, heavy metal no prostě jakýkoli metal nebo i punk.. nebo rock)
Jinak nevím co k tomu říct.... prostě gothic miluju.... je to můj život
(!!..ehm... tohle je pouze muj nazor jak to vidim ja...!!Vim, ze nejsem kdo vi jaka gothika, ktera to vsechno zna... nevim o tom moc, sem jsem vsechno napsala podle sebe..!!)

krev

5. února 2007 v 20:20 Krvavé obrázky

další obrázky pro milovníky krve

5. února 2007 v 20:17 Krvavé obrázky

krev...moc krve...

když miluješ až moc...
nechám si to projít hlavou...

video

5. února 2007 v 20:05